UA
| EN
+380 44 499 6000 +380 44 499 5000

Детальніше про проєкт

Огорнімо теплом тих, хто не має родинної підтримки.

Благодійний збір «Огорни теплом» – можливість подарувати тепло стареньким у геріатричних будинках не на словах. На зібрані кошти ми придбаємо кожному індивідуальний «зимовий комплект» речей: жилетку та капці на овчині, шерстяні/ангорові шкарпетки, ковдру чи шерстяний плед.* Проєкт реалізовується спільно з благодійним фондом Let’s Help.

Благодійний фонд Let’s help з 2015 року системно допомагає літнім людям та працює над створенням гідної старості в Україні. Під опікою фонду перебувають десятки тисяч літніх людей та 127 геріатричних пансіонатів у 10 областях України. Більше про діяльність фонду можна дізнатися за посиланням.

Заклади, куди буде направлена допомога, розташовані в регіонах, де зараз найгірша ситуація з фінансуванням пансіонатів, а також куди переїздять на тимчасове перебування самотні старенькі з окупованих регіонів чи населених пунктів, де активно ведуться обстріли.

Середня вартість набору становить 550-700 гривень, на момент покупки сума може змінюватися в залежності від ринкової вартості, відповідно на придбання 1 000 таких необхідно близько 770 000 гривень з доставкою.

Приєднуйтесь до збору. Огорнімо теплом тих, хто не має родинної підтримки.

*Остаточний склад комплекту буде залежати від кількості зібраних коштів та наявності перелічених речей на ринку під час закупівлі.