UA
| EN
+380 44 499 6000 +380 44 499 5000

Про проєкт

«Новорічне диво під час війни» – Sayenko Kharenko спільно з благодійним фондом «Дихай» продовжує традицію благодійних ініціатив до свят.

Цьогоріч холод прийшов в Україну значно раніше, ніж зазвичай. Відсутність електроенергії завдала незручностей майже кожній родині, адже від цього залежить опалення приміщень, постачання води, мобільний зв’язок та багато інших базових потреб, до яких призвичаїлося цивілізоване суспільство.

В передчутті новорічних свят кожен з нас намагається знайти таке важливе світло та тепло, дітям набагато краще за дорослих вдається брати його з середини себе. Бо кожного дня вони вірять у диво та сподіваються на краще. Гірша ситуація зі світлом реальним, бо можливості купувати необхідне обладнання у дітей немає. Важче за всіх тим, хто втратив батьків внаслідок війни. Вони не тільки переживають всі наслідки воєнного конфлікту, але й боряться з особистою скорботою.

Не менш важливо підтримувати в ці важкі часи людей похилого віку, особливо тих хто немає родинної підтримки та проживає у геріатричних пансіонатах. Кожен старенький потребує індивідуальні теплі речі, що дозволять йому за будь яких умов – у кімнаті чи укритті – почуватися комфортно.

Саме тому юридична фірма Sayenko Kharenko спільно з благодійним фондом «Дихай» вирішили створити новорічне диво для тих, хто потребує цього найбільше, і запрошує всіх небайдужих підтримати один з обраних проєктів: «Світло Дітям» та «Огорни теплом».

Благодійна акція триватиме до 14 січня 2023 року, кожного тижня ми будемо звітувати про проміжні результати збору.

Переглянути проєкти